رئیس سازمان غذا و دارو: ارز مورد نیاز دارو به موقع تأمین می‌شود

0
1290

رئیس سازمان غذا و داروگفت: ارز مورد نیاز داور به موقع تامین می شود «در شرایط فعلی که دشمن به دنبال ناامید کردن مردم است، رسانه‌ها باید بیش از گذشته از دولت حمایت کنند، مثلا در حوزه دارو با تلاش دولت و دستگاه‌های مرتبط ارز مورد نیاز واردات دارویی به موقع تأمین می‌شود و مردم نگران نباشند.»
دکتر غلامرضا اصغری افزود: «مسئولان وزارت بهداشت و دستگاه‌های مرتبط در شرایط فعلی که ‏بحث تحریم‌ها و تامین ارز ممکن است روی تامین دارو تاثیر بگذارد، به جد در تلاش هستند تا این مشکلات را به حداقل ممکن برسانند. خوشبختانه تاکنون بازار دارو کاملا مدیریت شده و خللی در تامین داروی بیماران به وجود نیامده است.
وی تصریح کرد: «در کارگروهی در وزارت صنعت، معدن و تجارت ‏برای حل مشکلات ارزی برای واردات تجهیزات پزشکی و دارو تصمیماتی گرفته شده است و با این تصمیمات بخش مهمی از مشکلات تأمین ارز واردات این کالاها در شرایط فعلی تا ماه‌های آینده بر طرف می‌شود.»
اصغری ادامه داد: «از رسانه‌های دولتی انتظار می‌رود که بیش از همیشه حامی دولت باشند. فضای جنگ روانی علیه دولت توسط ‏دشمنان به راه افتاده است و دشمنان نظام تلاش می‌کنند با انتشار اخبار نادرست در زمینه تامین ارز و دارو در بین مردم نارضایی ایجاد کنند.‏»
رئیس سازمان غذا و دارو اظهار داشت: «در شرایط فعلی باید از دولت بیشتر از همیشه حمایت کرد. زیرا جنگ روانی دشمنان علیه ‏کشور بیشتر از همیشه است و سرمایه‌گذاری‌های زیادی توسط دشمنان در این زمینه انجام شده است.‏ مردم در حال حاضر نیاز به آرامش دارند و باید در راستای آرامش مردم حرکت کرد. مسئولان دولت اقدامات مهمی برای ایجاد آرامش در حوزه‌های مختلف از جمله غذا و دارو انجام می‌دهند که در رسانه‌ها کمتر منعکس می‌شود و بیشتر اخبار منفی مورد توجه رسانه‌ها قرار می‌گیرد. در حالی که لازم است کارهای بزرگ و تلاش‌های بی وقفه مسئولان برای رفع مشکلات نیز اطلاع رسانی شود.»

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید